Samsung zdecydowanie zasługuje na tytuł jednego z najpotężniejszych graczy na rynku smartfonów. Telefony Samsung odznaczają się wyjątkowymi możliwościami, czego dowodem jest każdy kolejny model, który pojawia się na rynku. Niezawodne wyświetlacze ze wzmocnionymi szybkami, duże rozdzielczości i nowoczesne technologie zapewniają użytkownikom niezapomniane doświadczenia podczas używania smartfonów. Na chwilę uwagi zasługuje również jakość zdjęć, które proponuje firma Samsung. Od wielu lat aparaty, które dostajemy w smartfonach oferują nam najlepszą jakość nagrań, wiele dodatkowych funkcji oraz fantastyczne rozdzielczości filmów.

Wymiana szybki lub wyświetlacza w telefonach Samsung
Jedną z najczęstszych napraw jaką wykonujemy w telefonach Samsung jest wymiana pękniętej szybki. Zabieg ten polega na odklejeniu uszkodzonej szybki od wyświetlacza oraz na montażu nowej. Niestety często jesteśmy zmuszeni wymienić cały wyświetlacz, który po upadku lub innym incydencie został uszkodzony. 

Wymiana baterii w smartfonie Samsung
Podstawą dobrego działania każdego telefonu jest sprawna bateria. Zdarza się, że poprzez nieodpowiednią eksploatację lub nadmierne ładowanie, bateria zacznie działać nieprawidłowo. Jeśli nie jesteś pewien, czy bezpośrednią przyczyną nieprawidłowego działania twojego telefonu jest bateria - wykonamy diagnozę, aby znaleźć źródło problemu.


Diagnoza telefonu Samsung
Jeśli Twój smartfon nie działa prawidłowo i nie wiesz, jaka jest tego przyczyna, zachęcamy do wykonania pełnej diagnozy telefonu. W serwisie wykonamy dokładną weryfikację wszystkich podzespołów, aby odnaleźć źródło problemu. Na tej podstawie będziemy mogli określić koszty oraz czas potrzebny na wykonanie naprawy telefonu. Pozwoli to na podjęcie decyzji, czy naprawa telefonu będzie dla Ciebie opłacalna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl